Miyuki Quarter Tila QTL-401F Boncuk (Çeyrek Tila) - Kutu No:23 - 5 Gr

Ürün Kodu: miyukiceyrektilaqtl401F

Marka: Miyuki

star star star star star 1679 Değerlendirme
% 35

İNDİRİM

134.70 TL 87.16 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
Renk Seçenekleri
En geç 18 Temmuz, 2024 Perşembe günü kargoda.

Miyuki Quarter Tila QTL-401F Boncuk (Çeyrek Tila) - Kutu No:23 - 5 Gr

Miyuki Çeyrek Tila Boncukları 5mm × 1.2mm × 1.9mm ölçüsünde ve her boncukta iki paralel 0.8mm delik vardır. Çeyrek Tila boncukları Miyuki Tila boncuklarının 1 / 4'ü kadardır. Miyuki Çeyrek Tila şimdi Miyuki Tila ve Miyuki Yarım Tila boncuklar ile daha çok tasarım seçeneklerine izin vermektedir.

Ölçü Tablosu
Boncuk Delik Çapı: Paralel Çift Delik 0,8 mm
Boncuk Boyutları: 5mm × 1.2mm × 1.9mm (QTL)
Adet:  5 gramda yaklaşık 230-240 adet bulunmaktadır.
NOT: ( Üzerindeki Renk Kaplamasına Göre Adet Sayısında Ufak Farklılıklar Olabilir.)
Renk: 
Gramaj: 5 gr.
Seri: Miyuki Quarter Tila (Miyuki Çeyrek Tila)

 

Miyuki Delica Japon Boncuk

Japon kum boncuk üretimi 1940' lı yıllarda başlamıştır. 
Miyuki ise 1949 yılında Japonya’ nın Hiroşima kentinde kurulmuş olup hızlı bir şekilde dünyanın en ünlü kum boncuk üreticilerinden biri olmayı başarmıştır. 
Miyuki Quarter Tila (Çeyrek Tila)' yı diğer boncuklardan ayıran en önemli özellikler ise boyutlarının ve renklerinin birbiriyle özdeş olmasıdır. 
Miyuki üreticileri, kuruluşlarından bu yana, inovasyon ve gelişen teknolojiler yoluyla boncukların kalitesini devamlı geliştirdiklerini dile getirmektedir.

Bu İlan KUZEY BONCUK Entegrasyon Sistemi ile Listelenmiştir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı