Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Matubo Superduo Boncuk


  Matubo Superduo Boncukları

  MatuboSuperduoBoncukları, kronik bir şekle sahip olup görenlerin ilgisini çekmektedir. Matubo Superduo Boncuk uç kısımlarının darlığı ve orta kısmının genişletilmiş şekli ile ikonikleşmiştir. Superduo boncuğun ortasındaki delik yapısı sayesinde çeşitli bileklik tasarımlarına olanak sağlamaktadır.

  Matubo Superduo Boncuğunun Özelliği Nedir?

  MatuboSuperduoBoncuk kullananları kendine hayran bırakmaktadır. Kaliteli bir işçilikle hazırlandığı için boncukların içerisinde sakat ürünle karşılaşmayacaksınız. Boncukların yapısı sayesinde birçok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yapısı gereği sivri ucu bulunmayan bu boncuklar yuvarlak ikonik bir şekle sahiptir. Boncuğa özel yüzeyindeki işleme teknolojisi sayesinde yüksek kaliteye sahiptir. Boncuğun üzerindeki delikler yüksek teknoloji kullanılarak kesilmiş ve parlatılmıştır. Delikler incelikle çalışıldığı için pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Bir kumaşa veya t-shirt benzeri materyele diktiğiniz takdirde yüzeye zarar vermeyecektir. Bunun yanında Matuba Superduo boncukları örme, sarma gibi işlemler uyguladığınız esnada malzemede kopma, kesilme ve yırtılma yapmamaktadır.

  MatuboSuperduo boncuğundan bileklik yapmak için nylbond  ipleri rahatlıkla kullanmanız önerilmektedir. Boncuk yaklaşık 4 milimetre kalınlığındadır. 5,5 milimetre uzunluğunda ve 3,3 milimetre genişliğinde olan bu boncuklarla kolye bileklik veya halhal yapmak çok zevkli olacaktır. Farklı renk seçeneklerine sahip olması tasarım yaparken işinizi diğer iplerden daha da fazla kolaylaştıracaktır. Matubo boncuklara sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu boncuklara sahipseniz bileklik, halhal, kolye gibi birçok tasarıma imza atabilirsiniz. Takı tasarımları yapmanın haricinde bu boncukları bez çantalarınıza, tshirt veya elbiselerinize korkmadan dikebilirsiniz. Matubo Superduo boncukları ile kıyafetlerinizi değerlendirmek sizin elinizde. Gençten yaşlıya birçok kişinin işleme yapabileceği bu boncukların fiyatları da bütçenizi sarsamayacak kadar uygun.

  Matubo Superduo Boncuğundan Bileklik Yapımı

  Matubabileklik için malzemeler; istediğiniz renkte matuba superduo boncukları ve kolay kopmaması için nyblond ipi kullanabilirsiniz. Bilekliğinizi bileğinize göre ayarladıktan sonra ister bileklik klipslerinden yardım alın isterseniz de ipinizle bilekliğinizin sonuna düğüm atarak kullanabilirsiniz. Fakat bileklik klipsi kullanmanız, bilekliğinizin daha muntazam ve profesyonel görünmesini sağlayacaktır. Yapılışı ise bilekliğinizin boyutunda ipler kesip başından bir düğüm atarak ipleri birleştirmeniz ve daha sonra iplere istediğiniz renkleri sıralı veya sırasız olarak yerleştirmeniz gerekecektir. Bileğinizin boyutunda doldurduğunuz matubo boncuklarını en son klips yardımıyla kapatıp kullanabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır