Videonu Çek Gönder 100 TL Kazan

Katılım Şartları

  • Sitemizden alınan ürünler ile yaptığınız işlerin yapım aşamalarını anlattığınız video çekebilirsiniz. Videoda başka marka ya da ürünlerin tanıtımı olmamalıdır.
  • Video yüksek çözünürlükte çekilmeli, ortam karanlık olmamalı, sesler net ve anlaşılır olmalıdır. (Cep telefonu ya da video camera ile çekim yapabilirsiniz. Cep telefonu ile çekim yapıyorsanız lütfen telefonunuzu çevirip yatay çekim yapınız.)
  • Video çok kısa olmamalı (en az 1 dakika uzunlukta), ürünler ve yapılan iş açık olarak anlatılmalıdır.
  • Video kendinize ait olmalı, başka bir yerden alıntı olmamalıdır.
  • Video daha önce youtube ya da farklı dijital mecralarda yayınlanmamış olmalı ve içinde telif hakkı içeren herhangi bir ses, görüntü veya müzik olmamalıdır.
  • Videolar yayınlandığı andan itibaren tüm telif hakkı tarafımızda saklı tutulacaktır.

Yukarıdaki şartlara uyan videolar editör onayından geçtiği takdirde youtube ve instagram kanalımızda yayınlanacaktır, ayrıca dilerseniz isminiz ve varsa sosyal medya hesaplarınız da paylaşılacaktır. Bu şekilde hem hediye çeki kazanacak hem de sosyal medya hesaplarınızın reklamını yapmış ve kendinizi geniş bir kitleye duyurmuş olacaksınız.

Gönderilen videonun içeriği kalitesine göre 50 TL ile 100 TL arasında hediye çeki hesabınıza tanımlanacaktır. Hediye çekini TakimalzemeleriM.com sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Çektiğiniz videoyu 0530 461 00 20 whatsapp hattımızdan bize gönderebilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı